Basın Açıklaması | 03 Temmuz 2017

Basın Açıklaması

 

Tarsus İdman Yurdu sevdalıları; Aniden gelişen ve Teknik Ekibin istifası ile sonuçlanan süreç sonrasında, hoca arayışımızın sonuçlanması, Başkanımız Sayın Av.Önder Ege’nin Çarşamba günü yurtdışından İstanbul’a dönmesi ile gerçekleşecektir. Transfer komitesi bu konudaki önerilerini sunmuştur. Son karar Başkanımıza ait olacaktır. Bu arada hepsi birbirinden değerli bazı isimler hoca adayı olarak sosyal medyada geçmektedir. Örneğin Nevzat Dinçbudak, Yavuz İncedal, Kahraman Karataş, Erol Azgın, Orhan Uçak, Mehmet Yozgatlı, Fevzi Tuncay gibi, Teknik direktörün kim olacağı şu aşamada açıklamak mümkün değildir. Ama bu ismi geçen hocalarımız dışında bir isim olacaktır.

Transfer Çalışmaları ve kamp planlaması da Yeni Teknik Heyet gelince tamamlanacaktır. Ayrıca Başkanımız Tarsus’a geldiğinde Yönetim Kurulu yapısının, Tüzük hükümlerine uygun hale getirilmesi ve bazı personelin görevlerinin değiştirilmesi konusunda da tasarruflarımız olacaktır.

Store konusunda çeşitli duyurular yapmış olsak da partner olmak için bugüne kadar tekbir başvuru olmamıştır. Bu konuda ilgili herkesi taşın altına elini koymaya çalışıyoruz. Logomuzun tescili yapılmıştır. Biz bugüne kadar kimsenin yapmadığını yaptık ve armayı profesyonel hale getirdik. Şimdi sıra bu armaya gönül verenlerde store için katkı, destek ile iş ortaklığı ve icraata yönelik önerilerinizi bekliyoruz. İyi haftalar diliyorum.

 

 

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü

Başkan Vekili

NEVZAT ÇETİN