Transfer Çalışmaları | 24 Ağustos 2018

Belediye Başkanımız Sayın Şevket CAN bayram öncesi Personel Maaşları, Teknik Heyet ve Futbolcuların Ağustos ayı peşinatlarının bir kısmının ödenmesi için kaynak sağlayarak destek olmuştur. Duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz.

Bu sezon transfer çalışmaları rakamlarının yüksek olması nedeni ile yavaş ve titizlikle devam etmekte olup Stoper mevkiine Fethiyespor’dan bonservis bedeli ile Cemil ADICAN, Orta sahaya Fenerbahçe’den kiralama bedeli ile Muhammed Samed KARAKOÇ, Sol açık mevkiine Adanademirspor’dan Bedelsiz Kiralık U19 Milli takım oyuncusu Mustafa YILMAZ alınmıştır.

Stoper mevkiinde oynayan son hazırlık maçında girdiği ikili mücadele sonucunda fibula kemiği kırılan Aytaç Öden’in daha önceki hazırlık maçında da stoper Gökhan Sinanoğlu sakatlanmış antrenmanlara yeni başlamıştır.Alınan Stoper Cemil ADICAN’ın hazır olmaması sebebi ile bu mevkii’ye  hazır bir oyuncu transferi düşünülmektedir.Eski oyuncularımızdan İlyas Kubilay Yavuz’un Keçiörengücüspor’dan Samsunspor’a transferinden doğan %25 lik pay olan 250.000,00Türk Lirası Keçiörengücüspor’dan kulübümüze ödenmiştir.Bu bedelle Ağustos ayı transfer peşinatlarından kalan alacaklarının tamamı ödenecektir.

Takımımız çalışmalarını dün itibari ile başlamış olup sabah ve akşam olmak üzere günde iki antrenman ile çalışmalarını sürdürmektedir.

26.08.2018 Pazar günü Tarsus Şehir Stadında saat:19;00 da 3.lig 1.gurupta mücadele edecek olan Şanlıurfa takımı Karbel Karaköprü Belediyespor ile açılış maçı yapılacaktır. Takımı izlemek üzere taraftarlarımızı maça davet ediyoruz.

Bugün saat:17;30 da Yönetim Kurulu ile futbolcularımızla tesislerimizde Bayramlaşma yapılacaktır.

 

 

Saygılarımla

Hakan Canan CAN

TARSUS İDMANYURDU BASIN SÖZCÜSÜ