Basın Bülteni | 14 Mayıs 2019

BASIN BÜLTENİ

                          Takımımız 2018-2019 sezonunu 42 Puanla 10.sırada tamamlamıştır.

              Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Yönetim Kurulumuzla beraber elimizden gelen ölçülerde mücadele ederek sezonun ilk yarısında gösterdiğimiz iyi performansı ikinci yarıda gösteremedik. Gönlümüzde olan Play-Of hedefine ulaşamadık.

                          Bizlere seçim gününe kadar destek veren Şevket Can Başkana, İlçe Kaymakamımıza, Sivil Toplu Kuruluşlarına, Yönetim Kuruluma, Bağış yapanlara, kombine bilet alanlara, Her iki Teknik Heyetlerimize, Oyuncularımıza, Çalışanlarımıza, Basın Mensuplarımıza, Cefakâr ve Vefakâr Taraftarlarımıza;

                          B. Kocamaz stadının bakım sürecinin uzun sürmesi nedeniyle sezon boyunca yaşadığımız idman sahası problemini kendileri fedakarlık yaparak sahalarını bize tahsis eden Tarsus Belediyespor,Tarsusgücü,Kanalspor ve Reşadiyespor yetkililerine ve Hocalarına,Şehir stadının iyi bir şekilde hazırlanmasını sağlayan İlçespor Müdürü ve Personeline,Maçlarımızda Emniyet Tedbiri alan İlçe emniyet Müdürü,Müdür Yardımcılarına ve görev alan Tüm Emniyet mensuplarına,Özel Güvenlik Şirketine teşekkür ederiz.

                          Bir sezon önce şampiyonluk yaşamış takımımızın bu sezonda göreve geldiğimiz sürecin geç olması istenilen düzeyde bütçe olmaması nedeniyle arzu edilen transferler yapılamamıştır.

                          Bu nedenle özellikle Forvet mevkiinde sıkıntı yaşanmıştır. İkinci yarıda ödeme sıkıntıları Ülkemizde yaşanan krizden de etkilenmiş takımdan birçok oyuncu ayrılmak istemiştir; Takım Kaptanı Nurullah’ında çabalarıyla toparlanılmıştır.

                          Geçici Gelir Gider Tablomuz Aşağıdadır.