Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor!

TARSUS YANINDA!

29 Mart 2021

Beşiktaş JK ve Tarsus İdman Yurdu
"Kardeş Takım" projesi için bir araya geldi.

Kardeş Takım: Beşiktaş

Büyük Tarsus Yürüyüşü başlıyor dediğimizde kulubümüze ve Tarsus İdman Yurdu camiasına verdiğimiz sözler arasında Türkiye’nin en köklü kulübü olarak büyük takımlarla kardeş takım projeleri yapma sözü vermiştik. Kulübümüzün değerini yeni projelerimizle katlamak, yolumuzda güzel başarılara sahip olup bu başarıları duyurmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kardeş takım projemiz kapsamında ise Kulüp Başkanımız Sn. Harun Şahin KIRBIYIK ve 2. Başkan, Medya Tanıtım ve Basın Sözcümüz Sn. Nedim DELİBAŞ ile Beşiktaş JK Asbaşkanı Sn. Fatih AVŞAR ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldiler. Beşiktaş JK ve Başkan Vekili Sn. Fatih AVŞAR beye misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü


Diğer Haberler

Alanyaspor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Alanyaspor Başkanı Sn. Hasan Çavuşoğlu ve Sn. Şahin Kırbıyık Aytemiz Alanyaspor ve Kulübümüz arasında "Kardeş Takım " anlaşması imzalanmıştır.

Efsane Başkanımız Erkut KUZAYMAN'ı Takım Kaptanlarımız, Futbolcularımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle mezarı başında dua ederek, bayrak ve atkımızı bıraktık.

Tarsus Belediye Başkanımız Sn. Dr.Haluk BOZDOĞAN, bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımıza katılarak Kulüp Başkanımız Sn.Şahin KIRBIYIK ve Yönetim Kurulumuza Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

Kulüp başkanımız sayın Şahin KIRBIYIK ve Yönetim kurulumuz ile birlikte müze müdürümüz Sn. Doğukan ALPER beyi makamında ziyaret etti.