Büyük Tarsus Yürüyüşü Başlıyor!

TARSUS YANINDA!

Haberler

Tarsus İdman Yurdu'muzun yeni teknik direktörü Gürses Kılıç'a hoşgeldin diyoruz. Başarılar diliyoruz.

Kısa bir süre Teknik direktörümüz olarak görev yapan Sn.Hüseyin Kalpar ile karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hüseyin Kalpar Tarsus İdman Yurdu'nun yeni teknik direktörü oldu. Kendisine Tarsus İdman Yurdu ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Tiy Store çok yakında değerli taraftarlarımız ve Tarsus halkıyla buluşuyor.

Takımımıza yeni katılan Cenk Gönen'e hoş geldin der, yetenekli futbulcumuzun kulübümüze ve Tarsus camiasına hayırlı olmasını dileriz.

Kulübümüze hoş geldin Okan Baydemir! Başarılı oyuncumuzun Tarsus İdman Yurdu'na ve Tarsus camiasına hayırlı olmasını dileriz.

Cengiz Ötkün yeni sezonda Tarsus İdman Yurdu'nda forma giyecek! Genç yeteneğe, önümüzdeki maçlar için şimdiden başarılar dileriz.

Transfer sezonu açıldı. Yeni dönemde aramızda yer alacak isimlerden Niyazi Batuhan Salman'a hoş geldin der, başarılı futbolcumuza başarılar dileriz.

Kardeş takım projemiz için Kulüp Başkanımız Sn. Harun Şahin KIRBIYIK ve 2. Başkan ve Basın Sözcümüz Sn. Nedim DELİBAŞ ile Beşiktaş JK Asbaşkanı Sn. Fatih AVŞAR ile bir araya geldiler.

Tarsus İdman Yurdu 98 yaşında!

Alanyaspor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Alanyaspor Başkanı Sn. Hasan Çavuşoğlu ve Sn. Şahin Kırbıyık Aytemiz Alanyaspor ve Kulübümüz arasında "Kardeş Takım " anlaşması imzalanmıştır.

İş adamı Şahin Kırbıyık, Tarsus basını ile kahvaltıda buluştu.

Efsane Başkanımız Erkut KUZAYMAN'ı Takım Kaptanlarımız, Futbolcularımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle mezarı başında dua ederek, bayrak ve atkımızı bıraktık.

Tarsus Belediye Başkanımız Sn. Dr.Haluk BOZDOĞAN, bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımıza katılarak Kulüp Başkanımız Sn.Şahin KIRBIYIK ve Yönetim Kurulumuza Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

Kulüp başkanımız sayın Şahin KIRBIYIK ve Yönetim kurulumuz ile birlikte müze müdürümüz Sn. Doğukan ALPER beyi makamında ziyaret etti.